Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 81

Dr. Serényi Jenő(szerk.): A sísport gyakorlati kézikönyve. Bp., 1912, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, belül gerincénél kissé levált, kopottas állapot.
12782.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Dedikált! Bp., 1943, Horváth Dénes. Kiadói félvászon kötés, gerince hiányzik, belsejében tollfirka, kopottas állapot
12783.

Rufpreis:
3 000 HUF

12784.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fazekas Zsuzsa(szerk.): "Ezen vöfi Könyv a Karsai Mihályé", Vőfélykönyv Székről. Bp., 2000, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12785.

Rufpreis:
800 HUF

12786.

Gold plated linen binding, nice condition

Rufpreis:
2 000 HUF

12787.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12788.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Benedek Marcell: A modern világirodalom 1800-1920. Bp., 1920 Franklin
12789.

Rufpreis:
800 HUF

Egyetemes regénytár 6 kötet a sorozatból . Bp., 1890. Singer és Wolfner. Gottermayer egészvászon kötésben
12790.

Rufpreis:
1 000 HUF

Athenaeum regénysorozata 31 kötetben Bp., cca 1910. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben
12791.

Rufpreis:
4 000 HUF

Klasszikus regénytár 53 kötet a sorozatból, Kiadói vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben, mind szép állapotban
12792.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12793.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF