Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 81

12818.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kövi Pál: Erdélyi lakoma, Corvina 1980. (foltos)
12819.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12820.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
12821.

Rufpreis:
2 000 HUF

Feuchtwagner: Jud Süss. ford.: Tandori Dezső. Budapest, 1990 Árkádia. Kissé megviselt állapotban.
12822.

Rufpreis:
800 HUF

Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
12823.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tájékoztató a katonai ellátásban állók és arra igényjogosultak számára, Budapest, 1949, Tokaji-Szabó István nyomdája, papírkötés
12824.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Ervin: Szindikalizmus és szociáldemokrácia Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, papírkötés
12825.

Rufpreis:
800 HUF

Az ideiglenes nemzeti kormány rendeletei I. füzet. Kiadja a miniszterelnökség sajtóosztálya. Bp., 1945. Hasonmás kiadás (é.n., Interpress)
12826.

Rufpreis:
1 200 HUF

Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után, ford. Urai Dezső. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
12827.

Rufpreis:
800 HUF

12828.

Rufpreis:
8 000 HUF

12829.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF