Bücher: Jugendstil Albums

Zahl der Lose: 21

Petőfi-album. A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.
12632.

Rufpreis:
5 000 HUF
22

Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival. Bp., (1898), Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, nagyon jó állapotban.
12633.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Zichy Mihály élete és művészete és alkotásai. Tizennyolcz szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1903, Athenaeum. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12634.

Rufpreis:
5 000 HUF

Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.
12635.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

12636.

Rufpreis:
5 000 HUF

Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban.
12637.

Rufpreis:
5 000 HUF

12638.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Bp., (1909), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12639.

Rufpreis:
5 000 HUF

Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban. Bp., 1898, "Kosmos" Műintézet. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott,  egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12640.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF