Petőfi-album. A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival. Bp., (1898), Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, nagyon jó állapotban.
Zichy Mihály élete és művészete és alkotásai. Tizennyolcz szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1903, Athenaeum. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.
Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban.
Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Bp., (1909), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban. Bp., 1898, "Kosmos" Műintézet. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.