Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival. Bp., (1898), Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, nagyon jó állapotban.