5 000 HUF
Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban.