Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

14

Beschreibung:

Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Illusztrált, kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, festett lapszélek, nagyon szép állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : deák_fruzsina