Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 118

Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...: in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding
12993.

Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...:
in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding

Rufpreis:
10 000 HUF

1935/1. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben
12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

Guiness World Records 2003 - Rekordok könyve. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben, jó állapotú
12995.

Rufpreis:
1 000 HUF

A sport enciklopédiája. I.-II. köt. Dr. Dréhr Imre előszavával. 52 táblával, 500 ábrával. Szerk. Pálfy György A testnevelés és a testgyakorlás kézikönyve. Bp. 1928. Enciklopédia. 340 p. 31 t.; 408 p. 21 t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12996.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Műveltség Könyvtára. 10 kötet. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Aranyozott félbőr kötésben. Tábláján rézlappal. 9 kötet jó állapotban, egy két réztábla hiányzik.
12997.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12998.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12999.

Rufpreis:
3 000 HUF

Feuchtwagner: Jud Süss. ford.: Sztókay Kálmán. 2. kiadás Budapest, Nova
13000.

Rufpreis:
800 HUF

[REVICZKY József]: Memoria Leopoldi II. apud Hungaros. Pestini, 1802, typis Michaelis Landerer de Füskút. Korabeli, aranyozott gerincű, festett egészbőr kötésben, metszett címlappal, jó állapotú (az előzéklapon a korábbi tulajdonos bejegyzése, a címlapon kiradírozott ceruzás felirat látható)
13001.

Rufpreis:
8 000 HUF

13002.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
13003.

Rufpreis:
1 000 HUF

13004.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF