Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 118

Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. IX.-X. kötet egybe kötve Első kiadás! Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésben. Két lap kijár.
12981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
12982.

Rufpreis:
1 000 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
12983.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

Rufpreis:
1 000 HUF

Csoma Kálmán: A magyar irodalom története a XVI. században Riedl Frigyes előadásai után. Bp., 1907 szerzői 430p. kissé megviselt félvászon kötésben
12984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12985.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

Rufpreis:
6 000 HUF

B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
12986.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lewig Junge: Liebe. Német nyelvű kis könyv. Magyar erotika. PolArt  2002.
12987.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
12988.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jakob Wassermann: Caxamalca aranya, Bp., 1957 Magyar Helikon, egy rézkarccal. Aranyozott egészvászon kötésben, sorszámozott, foltos állapotban
12989.

Rufpreis:
1 000 HUF

12990.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

Rufpreis:
800 HUF

Vanczák János: Háborus emlékek és egyéb versek. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
12991.

Rufpreis:
800 HUF

12992.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF