Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
745892
12981
197
Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. IX.-X. kötet egybe kötve Első kiadás! Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésben. Két lap kijár.
737871
12982
197
Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
534674
12983
197
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
763101
12984
197
Csoma Kálmán: A magyar irodalom története a XVI. században Riedl Frigyes előadásai után. Bp., 1907 szerzői 430p. kissé megviselt félvászon kötésben
536067
12985
197
Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár / Freemaison magazine in linen binding. 96p.
536075
12986
197
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
763338
12987
197
Lewig Junge: Liebe. Német nyelvű kis könyv. Magyar erotika. PolArt 2002. 703298
12988
197
Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
759253
12989
197
Jakob Wassermann: Caxamalca aranya, Bp., 1957 Magyar Helikon, egy rézkarccal. Aranyozott egészvászon kötésben, sorszámozott, foltos állapotban 425014
12990
197
Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben. 525709
12991
197
Vanczák János: Háborus emlékek és egyéb versek. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
667503
12992
197
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF