Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
758475
12969
197
Kráhl Miklós: Mikszáth a jogász. Bp., 1941 Dr. Vajna és Bokor. Kissé sérült kiadói papírkötésben
757703
12970
197
Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.
757693
12971
197
Eötvös Károly: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.
757696
12972
197
Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.
481544
12973
197
510413
12974
197
1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
502641
12975
197
Krúdy Gyula: Álmoskönyv, Magvető Kiadó, Bp., 1966. kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
427264
12976
197
Váradi Antal: Láthatatlan írás, Magyar írók kiadó. dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen kis sérülés)
734734
12977
197
Verne Gyula: Világfelfordulás. Ford. Huszár Imre. Harmadik, egyedül jogositott magyar kiadás. Harmincznégy képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1919, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, festett, félvászon sorozatkötésben (kopottas állapotú, több lap kijár és foltosak)
760695
12978
197
Harsányi Zsolt Szólalj, szólalj, virrasztó! Zrinyi, a költő, életének regénye. 1-2. kötet, egybekötve. Bp., 1934. Singer és Wolfner. 283+(1) p. ; 278+(2) p. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a gerince részben szakadt.
648913
12979
197
Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
745955
12980
197
Vörösmarty Mihály munkái II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF