Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 118

Kráhl Miklós: Mikszáth a jogász. Bp., 1941 Dr. Vajna és Bokor. Kissé sérült kiadói papírkötésben
12969.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.
12970.

Rufpreis:
800 HUF

Eötvös Károly: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.
12971.

Rufpreis:
800 HUF

Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.
12972.

Rufpreis:
800 HUF

12973.

Rufpreis:
800 HUF

1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
12974.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: Álmoskönyv, Magvető Kiadó, Bp., 1966. kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
12975.

Rufpreis:
800 HUF

Váradi Antal: Láthatatlan írás, Magyar írók kiadó. dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben (gerincen kis sérülés)
12976.

Rufpreis:
800 HUF

Verne Gyula: Világfelfordulás. Ford. Huszár Imre. Harmadik, egyedül jogositott magyar kiadás. Harmincznégy képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1919, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, festett, félvászon sorozatkötésben (kopottas állapotú, több lap kijár és foltosak)
12977.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harsányi Zsolt Szólalj, szólalj, virrasztó! Zrinyi, a költő, életének regénye. 1-2. kötet, egybekötve. Bp., 1934. Singer és Wolfner. 283+(1) p. ; 278+(2) p. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a gerince részben szakadt.
12978.

Harsányi Zsolt Szólalj, szólalj, virrasztó! Zrinyi, a költő, életének regénye. 1-2. kötet, egybekötve.
Bp., 1934. Singer és Wolfner. 283+(1) p. ; 278+(2) p. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a gerince részben szakadt.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
12979.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty Mihály munkái II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
12980.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF