Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 118

A Zalán futásának első kidolgozása. Az eredeti kéziratból bevezetéssel kiadta Kozocsa Sándor. (Régi Magyar Könyvtár. Szerk. Császár Elemér) Bp., 1937, MTA. Fűzve, kiadói papírborítóban (viseltes)
13065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek. Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)
13066.

Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek.
Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)

Rufpreis:
4 000 HUF

Verne Gyula: Bombarmac Clandius Bp., é.n. M. ker. Közlönykiadó. Eredeti festett címlap igényesen újrakötve
13067.

Rufpreis:
1 600 HUF

13068.

Rufpreis:
8 000 HUF

13069.

Rufpreis:
12 000 HUF

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre. Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)
13070.

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre.
Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: A Tengerszemű hölgy. Nemzeti díszkiadás. Bp., 1897. Révai. Aranyozott félbőr kötésben
13071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegedüs Loránt: Görgey. Drámai költemény négy felvonásban hat képben Bp., 1938. Nyugat. 212 p + 2 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.
13072.

Hegedüs Loránt: Görgey. Drámai költemény négy felvonásban hat képben
Bp., 1938. Nyugat. 212 p + 2 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapesti újságírók egyesülete: Jubiláris almanach 1917. Bp., Világosság. (kis kopásokkal)
13073.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, gerincen kis szakadással, egyébként jó állapotban
13074.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF