https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 118

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany János elbeszélő költeményei. II.IV.V.VII. kötete. Bp., 1889. Ráth Mór.
1
13053.

Arany János elbeszélő költeményei. II.IV.V.VII. kötete. Bp., 1889. Ráth Mór.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Liener György: Autótípusok. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó.+ 5 db Autómotor 1973-ból, kisebb sérülésekkel
1
13054.

Liener György: Autótípusok. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó.+ 5 db Autómotor 1973-ból, kisebb sérülésekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p
1
13055.

1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. / Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.
1
13056.

Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. /
Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban
1
13057.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A műveltség könyvtára - A társadalom története II.  sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
1
13058.

A műveltség könyvtára - A társadalom története II. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)
1
13059.

Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Károly munkái 4 kötetben. Teljes. Pest, 1872 Heckenast. Egységes egészvászon kötésben, az 1. kötet néhány lapja foltos.
1
13060.

Kisfaludi Kisfaludy Károly munkái 4 kötetben. Teljes. Pest, 1872 Heckenast. Egységes egészvászon kötésben, az 1. kötet néhány lapja foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
1
13061.

Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chaytor, H. J.: The Troubadours of Dante. Being Selections from the Works of the Provencal Poets quoted by Dante. Oxford, 1902, Clarendon Press. Original gold plated linen binding, hard cover, inscription on title page, otherwise in good condition
1
13062.

Chaytor, H. J.: The Troubadours of Dante. Being Selections from the Works of the Provencal Poets quoted by Dante. Oxford, 1902, Clarendon Press. Original gold plated linen binding, hard cover, inscription on title page, otherwise in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.
1
13063.

Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bessenyei György: Az embernek próbája 1772-1803. Kiad. Harsányi István. (Régi Magyar Könyvtár. Szerk. Heinrich Gusztáv) Bp., 1912, MTA. Fűzve, kiadói papírborítóban, itt-ott ceruzás bejegyzésekkel
1
13064.

Bessenyei György: Az embernek próbája 1772-1803. Kiad. Harsányi István. (Régi Magyar Könyvtár. Szerk. Heinrich Gusztáv) Bp., 1912, MTA. Fűzve, kiadói papírborítóban, itt-ott ceruzás bejegyzésekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse