Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
493199
13029
197
Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam 20 leckében. Bp., 1930 Kókai Lajos
523781
13030
197
A régi magyar költészet II. Remekírók képes könyvtára. Bp., Lampel. Liliomos Leszik-féle egészvászon kötésben
722461
13031
197
Kler Dénes: A gazda mint tűzoltó, Kassa, 1911. Vitéz A 113p. 502639
13032
197
436952
13033
197
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers 1939-1945, Magyar Téka
447864
13034
197
Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1943, Délmagyarország. Egészvászon kötésben
658428
13035
197
Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
436603
13036
197
Nemere Istvűn: Zuhanás a napba, Dedikált! Bp., 1986, Népszava
635724
13037
197
Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel 630387
13038
197
Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
647426
13039
197
744261
13040
197
Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF