Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 118

Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam 20 leckében. Bp., 1930 Kókai Lajos
13029.

Rufpreis:
800 HUF

A régi magyar költészet II. Remekírók képes könyvtára. Bp., Lampel. Liliomos Leszik-féle egészvászon kötésben
13030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kler Dénes: A gazda mint tűzoltó, Kassa, 1911. Vitéz A 113p.
13031.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drozdy Győző: Aurora Borealis, Nova Irodalmi Intézet, Bp., 1937. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban. Dedikált!
13032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers 1939-1945, Magyar Téka
13033.

Rufpreis:
800 HUF

Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1943, Délmagyarország. Egészvászon kötésben
13034.

Rufpreis:
800 HUF

Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
13035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemere Istvűn: Zuhanás a napba, Dedikált! Bp.,  1986, Népszava
13036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel
13037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
13038.

Rufpreis:
1 000 HUF

13039.

Rufpreis:
8 000 HUF

Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
13040.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF