https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 74

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Goebel veréb, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×9 cm
1
11129.

Goebel veréb, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
XX. sz eleje 5 db azonos mintájú, de különböző színű Victoria jelzésű tálka (csészealj) / Victoria chinaware plates d: 10 cm
1
11130.

XX. sz eleje 5 db azonos mintájú, de különböző színű Victoria jelzésű tálka (csészealj) / Victoria chinaware plates d: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bavaria sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, hibátlan, m:21 cm / Bavaria porcelain spout
1
11131.

Bavaria sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, hibátlan, m:21 cm / Bavaria porcelain spout

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure
1
11132.

Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /  Tea kettle, 23cm
1
11133.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /  Va Bene coffee set
1
11134.

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /
Va Bene coffee set

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) /  Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm
1
11135.

cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) /
Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bavaria Walküre Bayreuth német birodalmi sassal jelzett edény, fehér mázzal, hibátlan, m:7 cm, d:20 cm/ German imperial insignia porcelain pot
1
11136.

Bavaria Walküre Bayreuth német birodalmi sassal jelzett edény, fehér mázzal, hibátlan, m:7 cm, d:20 cm/ German imperial insignia porcelain pot

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Delft Boch Holland kézzel festett porcelán váza / Holland handpainted chinaware vase 26 cm
1
11137.

Delft Boch Holland kézzel festett porcelán váza / Holland handpainted chinaware vase 26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XX. sz. eleje: Caudon Ltd. festett porcelán dísztányér / Painted chinaware plate d: 22 cm
1
11138.

XX. sz. eleje: Caudon Ltd. festett porcelán dísztányér / Painted chinaware plate d: 22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Japán Imari mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
1
11139.

Japán Imari mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Japán antik mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9 cm /Japan antique mini vase
1
11140.

Japán antik mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9 cm /Japan antique mini vase

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse