Porzellan Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
714852
11129
196
Goebel veréb, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×9 cm 716190
11130
196
640855
11131
196
640885
11132
196
Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure 654765
11133
196
655183
11134
196
Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal / Va Bene coffee set
691619
11135
196
cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) / Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm 754333
11136
196
Bavaria Walküre Bayreuth német birodalmi sassal jelzett edény, fehér mázzal, hibátlan, m:7 cm, d:20 cm/ German imperial insignia porcelain pot
469907
11137
196
469917
11138
196
XX. sz. eleje: Caudon Ltd. festett porcelán dísztányér / Painted chinaware plate d: 22 cm
702034
11139
196
Japán Imari mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 757085
11140
196
Japán antik mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:9 cm /Japan antique mini vase
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF