Porzellan

Zahl der Lose: 74

11105.

Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm
11106.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Apponyi mintás áttört tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16×26 cm / Herend tray, flawless condition
11107.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi zöld virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Herendi vase, flawless condition
11108.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi Kossuth Lajos büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 20cm / Herend porcelain Kossuth bust
11109.

Rufpreis:
10 000 HUF

Virágmintás, kézzel festett, jelzett Zsolnay bonbonniere /  Hand painted Zsolnay porcelain bonbonniere, 10,5x10,5x6cm
11110.

Virágmintás, kézzel festett, jelzett Zsolnay bonbonniere /
Hand painted Zsolnay porcelain bonbonniere, 10,5x10,5x6cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm
11111.

Rufpreis:
1 800 HUF

11112.

6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm / Zsolnay handpainted chinaware bird
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

11114.

Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11115.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay pillangós mintás ékszeres doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm
11116.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF