Porzellan Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
753279
11092
196
50000
Herendi, Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm, d: 23 cm. / Herendi Victorial vase in perfect condition.
553830
11093
196
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
705067
11095
196
30000
Herendi Viktória mintás kaspó, kos fej díszítéssel, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:15 cm , d:20 cm, h:27 cm 638464
11096
196
Herendi Indiai kosár mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:26 cm, sz:24 cm /Handpainted Herend porcelain dish 638334
11097
196
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:11 cm, m:9 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
727424
11098
196
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
682982
11099
196
727409
11100
196
6500
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase in flawless condition
716532
11101
196
Apponyi mintás Herendi porcelán váza, hozzávaló hibátlan Apponyi mintás lámpaernyővel, kapcsoló nélkül / Herend chinaware lamp with lampshade 58 cm
731747
11102
196
Herendi Indiai kosár mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm, d:18 cm /Handpainted Herend porcelain pot 724393
11103
196
9500
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:15 cm
731500
11104
196
24000
Herendi térdelő akt (Lux Elek), kézzel festett, jelzett (csak mélynyomás, festő), hibátlan, m:35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF