Porzellan

Zahl der Lose: 74

Langenthal svájci limitált dísztányér, jelzett, matricás, hibátlan, d:23 cm
11141.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Swan Inn angol dísztányér, jelzett, matricás, hibátlan, d:24 cm
11142.

Rufpreis:
1 600 HUF

Winterling M Bavaria mini tányér készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d:11 cm (6×), d:19 cm
11143.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincum fürdőző akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm /  Girl having a bath, hand painted porcelain nude
11144.

Aquincum fürdőző akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm /
Girl having a bath, hand painted porcelain nude

Rufpreis:
1 600 HUF

Kis porcelántétel: 3db, kézzel festett, aranyozott kávéscsésze 4db hozzá tartozó aljjal, valamint egy mókás, kerámia tojáscsésze, szuvenír Floridából /  Little lot
11145.

Kis porcelántétel: 3db, kézzel festett, aranyozott kávéscsésze 4db hozzá tartozó aljjal, valamint egy mókás, kerámia tojáscsésze, szuvenír Floridából /
Little lot

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) /  Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm
11146.

Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) /
Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db porcelán tétel: Neundorf Marilyn Monroe figura, hibás ülő fiú, Hollóházi pálinkás kulacs hibátlan, m:20-26 cm
11147.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis porcelántétel: kézzel festett, virágos vázácska, mókus, őzikék és kacsák /  Little porcelain lot
11148.

Kis porcelántétel: kézzel festett, virágos vázácska, mókus, őzikék és kacsák /
Little porcelain lot

Rufpreis:
800 HUF

Oroszlán gyermekével, porcelán figura (a mázon apró kopásokkal) /  Lions, porcelain figure (with minor faults on glaze), 9x7x4cm
11149.

Oroszlán gyermekével, porcelán figura (a mázon apró kopásokkal) /
Lions, porcelain figure (with minor faults on glaze), 9x7x4cm

Rufpreis:
800 HUF

The Hunter, vadászjelenetekkel díszített, máz alatt részben kézzel festett, jelzett Myott porcelán teáskészlet: kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, 5db csésze, 6db alátét és egy süteményes tálka /  The Hunter tea sett by Myott (one cup missing)
11150.

The Hunter, vadászjelenetekkel díszített, máz alatt részben kézzel festett, jelzett Myott porcelán teáskészlet: kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, 5db csésze, 6db alátét és egy süteményes tálka /
The Hunter tea sett by Myott (one cup missing)

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11151.

Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm

Rufpreis:
2 800 HUF

Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú /  Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm
11152.

Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú /
Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF