Porzellan

Zahl der Lose: 74

Porcelán  figurák és egy mini kulacs összesen: 6 db, jelzettek, hibátlanok, kézzel festettek, m:6-14 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db kézzel festett jelzett porcelán figura /  Hand painted porcelain figures, 13cm
11154.

3db kézzel festett jelzett porcelán figura /
Hand painted porcelain figures, 13cm

Rufpreis:
800 HUF

2db kézzel festett figura, jelzés nélkül /  Hand painted porcelain figures, 10-12cm
11155.

2db kézzel festett figura, jelzés nélkül /
Hand painted porcelain figures, 10-12cm

Rufpreis:
800 HUF

2db, kézzel festett, porcelán madárfigura /  Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm
11156.

2db, kézzel festett, porcelán madárfigura /
Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm

Rufpreis:
800 HUF

Mary Poppins, kézzel festett, jelzett, porcelán figura /  Hand painted figure, 18cm
11157.

Mary Poppins, kézzel festett, jelzett, porcelán figura /
Hand painted figure, 18cm

Rufpreis:
800 HUF

Matricás porcelán kávéskanna (belül kis hibával) /  Coffee jug (minor fault inside), 20cm
11158.

Matricás porcelán kávéskanna (belül kis hibával) /
Coffee jug (minor fault inside), 20cm

Rufpreis:
800 HUF

Pintyek, kézzel festett majolika figura /  Finches, hand painted maiolica figure, 7x7cm
11159.

Pintyek, kézzel festett majolika figura /
Finches, hand painted maiolica figure, 7x7cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Nevető Buddha, kézzel festett /  Laughing Buddha, hand painted, 10cm
11160.

Nevető Buddha, kézzel festett /
Laughing Buddha, hand painted, 10cm

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes porcelán tétel, érdekes formájú kínáló (apró lepattanás), hollóházi vázák és hamutál
11162.

Rufpreis:
800 HUF

11163.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11164.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzett lepke-virágos kis váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm
11165.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF