https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 74
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
637077
11153
196
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán figurák és egy mini kulacs összesen: 6 db, jelzettek, hibátlanok, kézzel festettek, m:6-14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
633334
11154
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3db kézzel festett jelzett porcelán figura / Hand painted porcelain figures, 13cm
Das Lot is nicht erreichbar
633319
11155
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2db kézzel festett figura, jelzés nélkül / Hand painted porcelain figures, 10-12cm
Das Lot is nicht erreichbar
654840
11156
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2db, kézzel festett, porcelán madárfigura / Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm
Das Lot is nicht erreichbar
654835
11157
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Mary Poppins, kézzel festett, jelzett, porcelán figura / Hand painted figure, 18cm 654773
11158
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Matricás porcelán kávéskanna (belül kis hibával) / Coffee jug (minor fault inside), 20cm
Das Lot is nicht erreichbar
666455
11159
196
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Pintyek, kézzel festett majolika figura / Finches, hand painted maiolica figure, 7x7cm
Das Lot is nicht erreichbar
682988
11160
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Nevető Buddha, kézzel festett / Laughing Buddha, hand painted, 10cm 700659
11162
196
0
800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes porcelán tétel, érdekes formájú kínáló (apró lepattanás), hollóházi vázák és hamutál 536044
11163
196
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel / XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
543437
11164
196
0
100
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélküli, nyomott arany rózsa mintával, arany színű peremmel, kobalt kék, porcelán váza 21 cm-es magassággal.
Das Lot is nicht erreichbar
731931
11165
196
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzett lepke-virágos kis váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse