Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

12527.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Eötvös József, B[áró].: - - beszédei. 1867. április - 1870. május. (II. köt.) Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A kötés kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú
12528.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eötvös József, B[áró].: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. I. kötet. Harmadik kiadás. Bp., 1885, Ráth Mór. Kiadói, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel (a gerinc sérült)
12529.

Rufpreis:
1 000 HUF

12530.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heltai Jenő: Fűzfasíp. Második kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben (a kötés viseltes)
12531.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Dr. Baktay Ervin ajánlásával. 10 ábra. Bp., 1939, Palladis. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, viseltes állapotú
12532.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. (Kereskedelmi Szakkönyvtár 3-4.) Bp., é.n., a kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottság. Kiadói félvászon kötésben, viseltes állapotú (ázott), a szennylapon tulajdonosi beírás.
12533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyurói Nagy Lajos: Magyar zsoltárok. Gróf Apponyi Albert levelével. Bp., 1924, (Globus). Kiadói papírborítóban, itt-ott ceruzás jelekkel, bejegyzésekkel
12534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tormay Cécile: A régi ház. Gróf Batthány Gyula rajzaival. Budapest 1923. Signer és Wolfner Kiadása. Viseltes állapotban.
12535.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oberammergauer Passionspiele 1930. Bilder vom Spiel und von Spielern. The Oberammergau Passion-Play of 1930. Pictures of the play and of the players. München, 1930, F. Bruckmann A.-G. 31db színes illusztrációval. Kiadói papírkötésben /  Illustrated. Paperback
12536.

Oberammergauer Passionspiele 1930. Bilder vom Spiel und von Spielern. The Oberammergau Passion-Play of 1930. Pictures of the play and of the players. München, 1930, F. Bruckmann A.-G. 31db színes illusztrációval. Kiadói papírkötésben /
Illustrated. Paperback

Rufpreis:
1 600 HUF

Julien Gracq: A Szirtiszek partvidéke, A fordító, Szabolcs Katalin dedikálásával. Bp., 1991. Magvető
12537.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12538.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF