Sophie Wörishöffer: Das Buch vom braven Mann. Bilder aus dem Seeleben. Mit vielen Bildern von Johs. Gehrts. Leipzig, 1911, Ferdinand hirt & John. Kiadói festett angolvászon kötésben, számos egészoldalas képpel illusztrált, a kötés néhol kopottas, egyébként szép állapotú / Painted linen binding, illustrated, binding somewhat worn, otherwise good condition
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Ford. Iván Ede. Geiger Richard rajzaival. Négy egész oldalas kép; Utazás a Hold körül. Ford. Balla Károly. Geiger Richard rajzaival. Hat egész oldalas kép. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., "Magyar Kereskedelmi Közlöny" hirlap- és könyvkiadóvállalat. Kiadói, festett, félvászon kötésben (kisebb kopásokkal)
Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban / Linen binding, good condition