Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

Schlussrechnungen für 1913 und Budgetvoranschlag für 1914 der Symbolischen Grossloge von Ungarn. 13p
12503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schlussrechnungen für 1914 und Budgetvoranschlag für 1915 der Symbolischen Grossloge von Ungarn. 13p
12504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabadkőművesség / Freemasonry: 1874 Ordentliche Quartalversammlung der großen Loge von Hamburg. 168.-188. füzetek félvászon kötésben / booklets in half linen binding together.
12505.

Rufpreis:
8 000 HUF

Babits Mihály: Erato, az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival, Szépirodalmi Könyvkiadó gondozásában, Budapest, 1970.
12506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Pávatollak. Táltos 1920, Első kiadás! Megviselt
12507.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh Gyula: Budai könyvárusok jelvényei 1488-1525. Magyarázó szöveggel ellátta - -. Bp., 1923, Magyar Bibliophil-Társaság. Kiadói papírborítóban, számozott (1000/277)
12508.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varjas Béla: Balassa-Kódex. Budapest, 1944, A Magyar Tudományos Akadémia Kiadása. Kiadói papírkötésben
12509.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sophie Wörishöffer: Das Buch vom braven Mann. Bilder aus dem Seeleben. Mit vielen Bildern von Johs. Gehrts. Leipzig, 1911, Ferdinand hirt & John. Kiadói festett angolvászon kötésben, számos egészoldalas képpel illusztrált, a kötés néhol kopottas, egyébként szép állapotú /  Painted linen binding, illustrated, binding somewhat worn, otherwise good condition
12510.

Sophie Wörishöffer: Das Buch vom braven Mann. Bilder aus dem Seeleben. Mit vielen Bildern von Johs. Gehrts. Leipzig, 1911, Ferdinand hirt & John. Kiadói festett angolvászon kötésben, számos egészoldalas képpel illusztrált, a kötés néhol kopottas, egyébként szép állapotú /
Painted linen binding, illustrated, binding somewhat worn, otherwise good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: Utazás a Holdba. Ford. Iván Ede. Geiger Richard rajzaival. Négy egész oldalas kép; Utazás a Hold körül. Ford. Balla Károly. Geiger Richard rajzaival. Hat egész oldalas kép. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., "Magyar Kereskedelmi Közlöny" hirlap- és könyvkiadóvállalat. Kiadói, festett, félvászon kötésben (kisebb kopásokkal)
12511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harriet Beecher-Stowe: Tamás bátya kunyhója. Byssz Róbert rajzaival.Budapest é.n. Dante
12512.

Rufpreis:
1 800 HUF

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12513.

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /
Linen binding, good condition

Rufpreis:
800 HUF

Weszely Ödön: A korszerű nevelés alapelvei. Budapest 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda kiadása. Papír kötésben, gyűrött szélekkel
12514.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF