https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gyulai Pál: Emlékbeszédek I-II. Második, bővített kiadás. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
1
12491.

Gyulai Pál: Emlékbeszédek I-II. Második, bővített kiadás. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
1
12492.

Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
1
12493.

Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A magyar kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállitása alkalmából készült emlékkiadás. Budapest, 1906. Franklin.  233 p. + 39 t. (ebből 36 színes, a táblák előtt feliratos hártyapapírral) és 3 kézirat-hasonmás. Aranyozott félbőr kötésben.
1
12494.

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A magyar kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállitása alkalmából készült emlékkiadás. Budapest, 1906. Franklin. 233 p. + 39 t. (ebből 36 színes, a táblák előtt feliratos hártyapapírral) és 3 kézirat-hasonmás. Aranyozott félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /  German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
1
12495.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /
German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, … Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal. Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal
1
12496.

Rákosi Jenő élete és művei. Írták: Apponyi Albert, Bárd Miklós, … Schöpflin Aladár. Szerk.: Süle Antal.
Bp. 1930. Fővárosi Könyvk. 448 p. 621. számú példány. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincén kis hibákkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sir Walter Scott: Ivanhoe. A romance. London, n. y., Humphrey Milford - Oxford University Press. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotú /  Gold plated linen binding, nice condition
1
12497.

Sir Walter Scott: Ivanhoe. A romance. London, n. y., Humphrey Milford - Oxford University Press. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotú /
Gold plated linen binding, nice condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Georgiosz Kamatzódosz]: Gymnasztiké tész gallikész glósszész. Athénai, 1857. Görög nyelvű francia nyelvkönyv és szótár, félbőr kötésben (a gerinc sérült) / Gymnastike tes gallikes glosses. French grammar book in Greek, half-leather binding (faults on spine)
1
12498.

[Georgiosz Kamatzódosz]: Gymnasztiké tész gallikész glósszész. Athénai, 1857. Görög nyelvű francia nyelvkönyv és szótár, félbőr kötésben (a gerinc sérült) /
Gymnastike tes gallikes glosses. French grammar book in Greek, half-leather binding (faults on spine)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt /  Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363
1
12499.

Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt /
Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Moore, Thomas: The Poetical Works of - -. Ed. A. D. Godley. London, 1910, Henry Frowde. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző acélmetszetű címképével /  Linen binding, steel engraved frontispiece of the author
1
12500.

Moore, Thomas: The Poetical Works of - -. Ed. A. D. Godley. London, 1910, Henry Frowde. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző acélmetszetű címképével /
Linen binding, steel engraved frontispiece of the author

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Winter'sche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben /  Euripides' dramas in German, linen binding
1
12501.

Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Winter'sche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben /
Euripides' dramas in German, linen binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Adalbert Stifter: Bunte Stein. Pesth 1869. Gustav Hedenaft. Megviselt állapotban
1
12502.

Adalbert Stifter: Bunte Stein. Pesth 1869. Gustav Hedenaft. Megviselt állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse