Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

Szenczi Molnár Albert Dávid zsoltárok. Facsimile kiadás, díszes műbőr kötésben, kísérő tanulmánynál, tékában
12515.

Rufpreis:
2 400 HUF

12516.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baranyai Detsi János: Azcaius crispus... 1596 Hasonmás kiadás. Műbőrkötésben, tékában
12517.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pápay Sámuel: A magyar literatúra esmérete I-II. Veszprém, 1808 (Reprint, 1986). Újrakötve, műbőr kötésben
12518.

Rufpreis:
1 200 HUF

Romanovski Péter: Magyar sakkvilág könyvtára I. A megnyitás-elmélet alapelvei. Kecskemét é.n. Első Kecskeméti Hírlapkiadó.
12519.

Rufpreis:
2 800 HUF

Flesch-Flórián-Varnusz: A Sakkvilág trónusáért 1-2. Budapest 1974. Sport Kiadó.
12520.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Károly munkái 4 kötetben. Teljes. Pest, 1872 Heckenast. Egységes egészvászon kötésben, az 1. kötet néhány lapja foltos.
12521.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dumesnil, Gardin: Synonymes latins, et leurs différentes singifications, avec des Esembles tirés des meilleurs Auteurs... par M. - -... Seconde édition... Paris, 1788, Nyon le jeune. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, színezett élmetszéssel és előzéklapokkal. A gerinc egy-két kisebb sérülését és egy sarokhibát leszámítva szép állapotú /  Contemporary gold plated leather binding with raised bands, colored edges and endpapers. Some small faults on spine, and corner, otherwise nice condition
12522.

Dumesnil, Gardin: Synonymes latins, et leurs différentes singifications, avec des Esembles tirés des meilleurs Auteurs... par M. - -... Seconde édition... Paris, 1788, Nyon le jeune. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, színezett élmetszéssel és előzéklapokkal. A gerinc egy-két kisebb sérülését és egy sarokhibát leszámítva szép állapotú /
Contemporary gold plated leather binding with raised bands, colored edges and endpapers. Some small faults on spine, and corner, otherwise nice condition

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. Bp., 1927. Hungária ny. 194 p., A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban, gerincén javítással.
12523.

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére.
Bp., 1927. Hungária ny. 194 p., A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban, gerincén javítással.

Rufpreis:
4 000 HUF

12524.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Császár Imre: A színjátszás művészete. Budapest, 1909, Budapesti hírlap nyomdája. Egészvászon kötésben
12525.

Rufpreis:
800 HUF

Báró Eötvös József: Beszédek II-III. Politikai beszédek I-II. (Báró Eötvös József Összes Munkái IX-X.) Bp., 1902, Révai Testvérek. Kiadói, Gottermayer-féle, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban (az egyik kötet szélein kis sérülések)
12526.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF