Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz
12539.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
12540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beecher-Stowe, Harriet: Onkel Toms Hütte. Eine Erzählung für die Jugend. Nach - - neu bearbeitet v. Albert Geyer. Mit 5 farbigen und vielen schwarzen Bildern v. Kurt Gundermann. Leipzig, o.J., Abel & Müller. Kiadói kartonkötésben, festett védőborítóval (borító sérült) Hardcover, dust jacket (worn), illustrated
12541.

Beecher-Stowe, Harriet: Onkel Toms Hütte. Eine Erzählung für die Jugend. Nach - - neu bearbeitet v. Albert Geyer. Mit 5 farbigen und vielen schwarzen Bildern v. Kurt Gundermann. Leipzig, o.J., Abel & Müller. Kiadói kartonkötésben, festett védőborítóval (borító sérült)
Hardcover, dust jacket (worn), illustrated

Rufpreis:
1 000 HUF

René Bonnerjea: Ma route vers toi. Poémes sur la Hongrie. Dedikált! Bp., 1998.
12542.

Rufpreis:
1 000 HUF

Knaurs Konversations-Lexikon A-Z. 35 000 Stichwörter. 2600 Illustrationen. 70 einfarbige und bunte Tafeln und geographische Karten. 18 Übersichten. 115 statistische Schaubilder im Text. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú /  Original linen binding, in good condition
12543.

Knaurs Konversations-Lexikon A-Z. 35 000 Stichwörter. 2600 Illustrationen. 70 einfarbige und bunte Tafeln und geographische Karten. 18 Übersichten. 115 statistische Schaubilder im Text. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú /
Original linen binding, in good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

12544.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szomaházy István: Krakélerek alkonya és egyéb elmélkedések Bp., 1911 Athenaeum. Félvászon kötésben
12545.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /  Paper binding (damage on spine)
12546.

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /
Paper binding (damage on spine)

Rufpreis:
800 HUF

Mártonfy Márton és Trájtler Károly: Magyar olvasókönyv. Az iparostanonc-iskolák I. osztálya számára. Budapest 1914. Lampel Könyvkiadó. Foltos állapotban
12547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, 1933, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borító, kissé kopott állapotban, néhány könyv gerince szakadt
12548.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1897-1942 18 darabos vegyes könyvtétel szépirodalmi könyvekkel: benne összegyűjtött művek (Jókai Mór összes művei, Vas Gereben összes munkái) és regények (Dickens, Kemény Zsigmond stb.)
12549.

Rufpreis:
2 000 HUF

Legjobb könyvek sorozat. Bp., 1897, Légrády testvérek. 9 db a sorozatból, szürke egészvászon kötés.
12550.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF