Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 123

Az Athenaeum Olvasótára. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Piros és zöld Gottermayer egészvászon kötésben. 12 db a sorozatból
12551.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egyetemes Regénytár. Bp., 1886, Singer és Wolfner. Piros egészvászon kötésben, 15 db a sorozatból
12552.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyetemes Regénytár. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Piros Gottermayer egészvászon kötésben, 9 db a sorozatból
12553.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Dr. Ballagi Mór: Magyar-Német szótár
12554.

Rufpreis:
800 HUF

12555.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

12556.

Rufpreis:
5 000 HUF

1928 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve nagyon érdekes képanyaggal aranyozott egészvászon kötésben jó állapotban
12557.

Rufpreis:
5 000 HUF

12558.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12559.

Rufpreis:
10 000 HUF

12560.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12561.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12562.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF