Porzellan

Zahl der Lose: 101

Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:25 cm / Handpainted numbered Hollóházi chinaware figure
11153.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán dobozkák, jelzettek, hibátlanok, matricás és kézzel festettek, m:10 cm, h:14 cm, összesen 2 db
11154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi bohócok, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 21x12cm / Clowns, hand painted Hollóháza porcelain figure,
11155.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi rózsás bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás, h:16 cm, m:7 cm
11156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi bokszoló, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:19 cm
11157.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura, hibátlan /  Hand painted figure, 18 cm
11158.

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura, hibátlan /
Hand painted figure, 18 cm

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11159.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm
11161.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Virágokkal díszített, aranyozott Hollóházi szószos tál /  Sauce bowl, 20x12x10cm
11162.

Virágokkal díszített, aranyozott Hollóházi szószos tál /
Sauce bowl, 20x12x10cm

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Virágokkal díszített, matricás, jelzett Hollóházi porcelán tálka /  Porcelain bowl, 18x14cm
11163.

Virágokkal díszített, matricás, jelzett Hollóházi porcelán tálka /
Porcelain bowl, 18x14cm

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:18 cm
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF