Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
732608
11153
193
Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:25 cm / Handpainted numbered Hollóházi chinaware figure 732541
11154
193
Hollóházi porcelán dobozkák, jelzettek, hibátlanok, matricás és kézzel festettek, m:10 cm, h:14 cm, összesen 2 db
732509
11155
193
Hollóházi bohócok, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 21x12cm / Clowns, hand painted Hollóháza porcelain figure, 625094
11156
193
Hollóházi rózsás bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás, h:16 cm, m:7 cm 702823
11157
193
Hollóházi bokszoló, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:19 cm
708164
11158
193
Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura, hibátlan / Hand painted figure, 18 cm
710381
11159
193
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
710319
11160
193
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
671996
11161
193
4200
Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm
690129
11162
193
100
Virágokkal díszített, aranyozott Hollóházi szószos tál / Sauce bowl, 20x12x10cm
686099
11163
193
Virágokkal díszített, matricás, jelzett Hollóházi porcelán tálka / Porcelain bowl, 18x14cm 710010
11164
193
Hollóházi foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF