Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
607237
11179
193
Rosenthal váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm, d:16 cm
660393
11180
193
Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
734008
11181
193
Nagyon szép, még nem használt 6 személyes Capodimonte kávéskészlet. A csészék belül aranyozottak, figurális díszítésű fülekkel és fogantyúkkal. Kézzel festett, hibátlan / Flawless, unused coffe-set of Capodimonte china. Gold plated 732967
11182
193
3db régi, aranyozott porcelántál, szélein benyomott díszítéssel, Versailles jelzéssel / Vintage gold plated porcelain serving bowls with pressed decoration on edges, and with "Versailles" mark, 26-36cm 732674
11183
193
Limoges kinyitható réz berakásos tojás, jelzett, matricás, hibátlan, m:12 cm/ Limoges porcelain eggs with feet 566254
11184
193
721215
11185
193
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet / XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
721200
11186
193
cca 1939 Chodau kávéskészlet hibátlan, de hiányos / cca 1939 Chodau chinaware coffe set
673631
11187
193
100
Kis porcelántétel: matricás díszítésű ékszeres dobozka Kékestetőről, és egy tojás alakú bonbonier Witeg-Kőporc jelzéssel / Porcelain lot, 6x6x4cm, 10x7x6cm
561009
11188
193
2200
686124
11189
193
Aranyozott, matricás, jelzett Wedgewood porcelán tálka / Wedgewood bowl, 13x10cm 634314
11190
193
Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF