Porzellan

Zahl der Lose: 101

Rosenthal váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm, d:16 cm
11179.

Rufpreis:
5 000 HUF

Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
11180.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagyon szép, még nem használt 6 személyes Capodimonte kávéskészlet. A csészék belül aranyozottak, figurális díszítésű fülekkel és fogantyúkkal. Kézzel festett, hibátlan /  Flawless, unused coffe-set of Capodimonte china. Gold plated
11181.

Nagyon szép, még nem használt 6 személyes Capodimonte kávéskészlet. A csészék belül aranyozottak, figurális díszítésű fülekkel és fogantyúkkal. Kézzel festett, hibátlan /
Flawless, unused coffe-set of Capodimonte china. Gold plated

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

3db régi, aranyozott porcelántál, szélein benyomott díszítéssel, Versailles jelzéssel /  Vintage gold plated porcelain serving bowls with pressed decoration on edges, and with "Versailles" mark, 26-36cm
11182.

3db régi, aranyozott porcelántál, szélein benyomott díszítéssel, Versailles jelzéssel /
Vintage gold plated porcelain serving bowls with pressed decoration on edges, and with "Versailles" mark, 26-36cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Limoges kinyitható réz berakásos tojás, jelzett, matricás, hibátlan, m:12 cm/ Limoges porcelain eggs with feet
11183.

Rufpreis:
2 000 HUF

11184.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott  porcelán teáskészlet /  XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
11185.

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet /
XIXth century vintage chinaware tea set of 6.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1939 Chodau kávéskészlet hibátlan, de hiányos /  cca 1939 Chodau chinaware coffe set
11186.

cca 1939 Chodau kávéskészlet hibátlan, de hiányos /
cca 1939 Chodau chinaware coffe set

Rufpreis:
2 400 HUF

Kis porcelántétel: matricás díszítésű ékszeres dobozka Kékestetőről, és egy tojás alakú bonbonier Witeg-Kőporc jelzéssel /  Porcelain lot, 6x6x4cm, 10x7x6cm
11187.

Kis porcelántétel: matricás díszítésű ékszeres dobozka Kékestetőről, és egy tojás alakú bonbonier Witeg-Kőporc jelzéssel /
Porcelain lot, 6x6x4cm, 10x7x6cm

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11188.

Apró virágokkal díszített hiányos Bavaria porcelán kávéskészlet /
Not complete Bavaria chinaware coffee set

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aranyozott, matricás, jelzett Wedgewood porcelán tálka /  Wedgewood bowl, 13x10cm
11189.

Aranyozott, matricás, jelzett Wedgewood porcelán tálka /
Wedgewood bowl, 13x10cm

Rufpreis:
800 HUF

Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
11190.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF