Porzellan

Zahl der Lose: 101

Koszorúsné 1960 jelzéssel, arany leveles váza, kézzel festett, hibátlan, m:24 cm
11165.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Koszorúsné jelzéssel, arany keleti mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm, m:7 cm
11166.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
11168.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Fischer J. Budapest, szecessziós karaffa, fajansz, kézzel festett, restaurált, m:29 cm
11169.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1945 előtt Kézzel festett, jelzett Drasche pinty figura (a csőrén sérült!) /  Hand painted porcelain finch figure (with fault!), 8cm
11170.

1945 előtt Kézzel festett, jelzett Drasche pinty figura (a csőrén sérült!) /
Hand painted porcelain finch figure (with fault!), 8cm

Rufpreis:
800 HUF

Hamupipőke. Kézzel festett, jelzett Drasche porcelán figura B.A. mesterjeggyel (a galambon apró lepattanás) /  Cinderella. Hand painted figure (with minor fault), 13x17x11cm
11171.

Hamupipőke. Kézzel festett, jelzett Drasche porcelán figura B.A. mesterjeggyel (a galambon apró lepattanás) /
Cinderella. Hand painted figure (with minor fault), 13x17x11cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aquincum, térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan  /Handpainted Aquincum chinaware nude figure 22 cm
11172.

Rufpreis:
1 200 HUF

T.Limoges tál, matricás, jelzett, hibátlan, 23×15 cm
11174.

Rufpreis:
1 000 HUF

T.Limoges váza, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Winterling M Bavaria mini tányér készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d:11 cm (6×), d:19 cm
11176.

Rufpreis:
1 600 HUF

Maddoch & sons angol kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró máz hiba a peremen, d:14 cm, m:9 cm
11177.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett kis kiöntő, hibátlan, kézzel festett, m:8 cm
11178.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF