Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
734837
11165
193
4600
Koszorúsné 1960 jelzéssel, arany leveles váza, kézzel festett, hibátlan, m:24 cm
734858
11166
193
4600
Koszorúsné jelzéssel, arany keleti mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm, m:7 cm
433571
11168
193
100
cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm 719606
11169
193
Fischer J. Budapest, szecessziós karaffa, fajansz, kézzel festett, restaurált, m:29 cm 686125
11170
193
1945 előtt Kézzel festett, jelzett Drasche pinty figura (a csőrén sérült!) / Hand painted porcelain finch figure (with fault!), 8cm
686156
11171
193
3200
Hamupipőke. Kézzel festett, jelzett Drasche porcelán figura B.A. mesterjeggyel (a galambon apró lepattanás) / Cinderella. Hand painted figure (with minor fault), 13x17x11cm
629916
11172
193
Aquincum, térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan /Handpainted Aquincum chinaware nude figure 22 cm
733564
11174
193
T.Limoges tál, matricás, jelzett, hibátlan, 23×15 cm 733571
11175
193
T.Limoges váza, jelzett, hibátlan, m:15 cm 733584
11176
193
Winterling M Bavaria mini tányér készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d:11 cm (6×), d:19 cm
722017
11177
193
Maddoch & sons angol kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró máz hiba a peremen, d:14 cm, m:9 cm 722037
11178
193
Jelzett kis kiöntő, hibátlan, kézzel festett, m:8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF