Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
676070
11141
193
32000
709879
11142
193
Zsolnay Pompadour teás kiöntő, cukortartó, tejtartó, hibátlan, jelzett 525932
11143
193
100
Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával / Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm 710300
11144
193
5500
Zsolnay női akt, kézzel festett, jelzett/ Zsolnay chinaware figure 22 cm
672963
11145
193
Kézzel festett Zsolnay furulyázó juhász, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm 424909
11146
193
100
Zsolnay porcelán őzikék / Zsolnay chinaware figure 6 cm
536347
11147
193
Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál / Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm 709624
11148
193
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Zsolnay handpainted chinaware figure
718148
11149
193
Kézzel festett, jelzett Zsolnay porcelán nyúl / Hand painted Zsolnay rabbit, 9x6cm
717949
11150
193
4200
Szász Endre: Orientális elemekkel díszített, máz alatt festett, gazdagon aranyozott, jelzett "Hollóháza - Szász-Stúdió - 1979" hamutál. Kísérleti darab. Hibátlan / Endre Szász: Underglaze painted, gold plated, marked Hollóháza - Szász Endre ashtray, experimental piece, in flawless condition, 8x12cm 732917
11151
193
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm, h:22 cm 732616
11152
193
Hollóházi homokozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Playing girl, hand painted Holloházi porcelain figure Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF