Porzellan

Zahl der Lose: 101

11141.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay Pompadour teás kiöntő, cukortartó, tejtartó, hibátlan, jelzett
11142.

Rufpreis:
10 000 HUF

11143.

Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával /
Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
21

Zsolnay női akt, kézzel festett, jelzett/ Zsolnay chinaware figure 22 cm
11144.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kézzel festett Zsolnay furulyázó juhász, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm
11145.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán őzikék / Zsolnay chinaware figure 6 cm
11146.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál / Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm
11147.

Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál /
Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Zsolnay handpainted chinaware figure
11148.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kézzel festett, jelzett Zsolnay porcelán nyúl /  Hand painted Zsolnay rabbit, 9x6cm
11149.

Kézzel festett, jelzett Zsolnay porcelán nyúl /
Hand painted Zsolnay rabbit, 9x6cm

Rufpreis:
800 HUF

Szász Endre: Orientális elemekkel díszített, máz alatt festett, gazdagon aranyozott, jelzett "Hollóháza - Szász-Stúdió - 1979" hamutál. Kísérleti darab. Hibátlan /  Endre Szász: Underglaze painted, gold plated, marked Hollóháza - Szász Endre ashtray, experimental piece, in flawless condition, 8x12cm
11150.

Szász Endre: Orientális elemekkel díszített, máz alatt festett, gazdagon aranyozott, jelzett "Hollóháza - Szász-Stúdió - 1979" hamutál. Kísérleti darab. Hibátlan /
Endre Szász: Underglaze painted, gold plated, marked Hollóháza - Szász Endre ashtray, experimental piece, in flawless condition, 8x12cm

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm, h:22 cm
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi homokozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm /  Playing girl, hand painted Holloházi porcelain figure
11152.

Hollóházi homokozó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm /
Playing girl, hand painted Holloházi porcelain figure

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF