Porzellan

Zahl der Lose: 101

2 db óherendi virág mintás lapostányér, kézzel festett, kopott, jelzett, d:25 cm
11127.

Rufpreis:
1 800 HUF

11128.

Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11129.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi csészealj készlet, jelzett (csak mélynyomás), kézzel festett, hibátlan, d:16 cm
11131.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay búzavirág mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11132.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay virág mintás csészealj, jelzett, hibátlan, matricás, összesen: 5 db
11133.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay búzavirág mintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:5 cm
11134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11135.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay kék búzavirág mintás teás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Tea set in flawless condition
11136.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kézzel festett, aranyozott, pillangómintás, jelzett Zsolnay hamutál /  Hand painted Zsolnay porcelain ashtray, 12x8cm
11137.

Kézzel festett, aranyozott, pillangómintás, jelzett Zsolnay hamutál /
Hand painted Zsolnay porcelain ashtray, 12x8cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:16 cm /Zsolnay porcelain vase
11138.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay háború előtti csésze pár és fűszertartó, jelzett, hibátlan
11140.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF