Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
723991
11127
193
2 db óherendi virág mintás lapostányér, kézzel festett, kopott, jelzett, d:25 cm
535659
11128
193
4600
497439
11129
193
722058
11131
193
3200
Herendi csészealj készlet, jelzett (csak mélynyomás), kézzel festett, hibátlan, d:16 cm
735455
11132
193
Zsolnay búzavirág mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 734975
11133
193
Zsolnay virág mintás csészealj, jelzett, hibátlan, matricás, összesen: 5 db
734950
11134
193
Zsolnay búzavirág mintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:5 cm 734927
11135
193
Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 734814
11136
193
32000
Zsolnay kék búzavirág mintás teás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Tea set in flawless condition
732539
11137
193
Kézzel festett, aranyozott, pillangómintás, jelzett Zsolnay hamutál / Hand painted Zsolnay porcelain ashtray, 12x8cm 732621
11138
193
3200
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:16 cm /Zsolnay porcelain vase
736782
11140
193
Zsolnay háború előtti csésze pár és fűszertartó, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF