Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510853
11210
193
100
cca 1900 6db Szolidan aranyozott cseh porcelán lapostányér és 2db süteményes / Czechslovakian chinaware plates 673963
11211
193
Jelzett japán cukortartó fedél nélkül, kézzel festett, m:10 cm
585448
11212
193
100
Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
498235
11213
193
Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/ Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm 465576
11214
193
100
656298
11215
193
Öreg keleti halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm/ Porcelain fishermen 656122
11216
193
Porcelán szarvas, őz, gida tétel: 4 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm 656104
11217
193
Porcelán madár tétel: 2 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm 550573
11218
193
Cca 1940 6 személyes kézzel festett japán tojáshéjporcelán teáskészlet / Japanese porcelain tea set, complete
671979
11219
193
Igényes restaurátor tétel: Royal Dux elefánt, Szécsi kerámia, München porcelán, sérültek
643942
11220
193
3db kézzel festett, jelzett porcelán figura / Hand painted porcelain figures
674900
11221
193
cca 1900 Kézzel festett és matricás díszítésű, felakasztható, fajansz vázácska (apró sérülésekkel) / Partly hand painted suspendable faience vase (with minor faults), 13cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF