Porzellan

Zahl der Lose: 101

11210.

cca 1900 6db Szolidan aranyozott cseh porcelán lapostányér és 2db süteményes /
Czechslovakian chinaware plates

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzett japán cukortartó fedél nélkül, kézzel festett, m:10 cm
11211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
11212.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11213.

Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm

Rufpreis:
10 000 HUF

11214.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Öreg keleti halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm/ Porcelain fishermen
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán szarvas, őz, gida tétel: 4 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm
11216.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán madár tétel: 2 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm
11217.

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1940 6 személyes kézzel festett japán tojáshéjporcelán teáskészlet / Japanese porcelain tea set, complete
11218.

Cca 1940 6 személyes kézzel festett japán tojáshéjporcelán teáskészlet /
Japanese porcelain tea set, complete

Rufpreis:
12 000 HUF

Igényes restaurátor tétel: Royal Dux elefánt, Szécsi kerámia, München porcelán, sérültek
11219.

Rufpreis:
800 HUF

3db kézzel festett, jelzett porcelán figura /  Hand painted porcelain figures
11220.

3db kézzel festett, jelzett porcelán figura /
Hand painted porcelain figures

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Kézzel festett és matricás díszítésű, felakasztható, fajansz vázácska (apró sérülésekkel) /  Partly hand painted suspendable faience vase (with minor faults), 13cm
11221.

cca 1900 Kézzel festett és matricás díszítésű, felakasztható, fajansz vázácska (apró sérülésekkel) /
Partly hand painted suspendable faience vase (with minor faults), 13cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF