Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 62

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet.  Pest, 1851-1852, Eisenfels és Emich ny. 234p.; [4], 282; [4], 259,[1] p. Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Későbbi vászonkötésben. Első néhány lapja, helyenként kissé foltos.
12451.

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet.
Pest, 1851-1852, Eisenfels és Emich ny. 234p.; [4], 282; [4], 259,[1] p. Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Későbbi vászonkötésben. Első néhány lapja, helyenként kissé foltos.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán 32 táblával és szövegképpel. Bp., é.n. Dante. 132p. Festett egészvászon kötésben.
12452.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bónis György(1914-1985): Hűbériség és rendiség a középkori magyar jogban, Kolozsvár, cca 1940, Nagyenyedi Bethlen Nyomda, papírkötésben
12453.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kossuth Emlékalbum, szerk:Dr.Kovács Dénes, 1910, dombornyomott vászonkötésben
12454.

Rufpreis:
2 000 HUF

12455.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sóósmezei Vajda László: Az erdélyi polgári törvények históriája. Kolozsvár, 1830, k.n.. Sérült félbőr kötésben, ceruzafirkákkal.
12456.

Rufpreis:
3 000 HUF

12457.

Rufpreis:
12 000 HUF

12458.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kriminalisztika. Különös rész I-II. Szerk: Dr. Rudas György. Budapest, 1973, Zrínyi nyomda. Egészvászon kötésben
12459.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paul Teleki: Ungarns Wirtschaftslage. Bp., én. Athenaeum. 34p. Védőborításban
12460.

Rufpreis:
1 000 HUF

12461.

Rufpreis:
1 000 HUF

12462.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF