Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 62

12439.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12440.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország II. kötet, Budapest, 1891, A Magyar Királyi Államnyomda Kiadása, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben, márványozott lapszéllel
12441.

Rufpreis:
12 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország III. kötet. Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
12442.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Galaczia. Budapest, 1898, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
12443.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Osztrák Tengermellék és Dalmáczia. Budapest, 1892, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
12444.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Csehország II. kötete. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
12445.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben, illusztrált, néhol kissé kopott, néhány könyv gerince sérült
12447.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Apponyi Albert - Berzeviczy Albert-...stb.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928. Magy. Külügyi T. 402 old. Térkép melléklet nélkül. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben.
12448.

Rufpreis:
8 000 HUF

12449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Osztrák-Magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeinek történetéhez Bevezetéssel ellátott népies kiadás, a hivatalos kiadás egész anyagának szövegével. Bp. 1915. Athenaeum 144p. Jó állapotban
12450.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF