Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország II. kötet, Budapest, 1891, A Magyar Királyi Államnyomda Kiadása, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben, márványozott lapszéllel
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország III. kötet. Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Galaczia. Budapest, 1898, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Osztrák Tengermellék és Dalmáczia. Budapest, 1892, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Csehország II. kötete. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben, illusztrált, néhol kissé kopott, néhány könyv gerince sérült
Apponyi Albert - Berzeviczy Albert-...stb.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928. Magy. Külügyi T. 402 old. Térkép melléklet nélkül. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben.
Osztrák-Magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeinek történetéhez Bevezetéssel ellátott népies kiadás, a hivatalos kiadás egész anyagának szövegével. Bp. 1915. Athenaeum 144p. Jó állapotban