Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Osztrák Tengermellék és Dalmáczia. Budapest, 1892, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben