Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, fe... https://www.darabanth.com/de/188-Fernauktion/188.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Geschichte~15000033/Tolnai-Vilagtortenelem-20-kotetben-komplett-sorozat-Jo-allapotban-festett-aranyozott-vaszo~II699345
699345
12447
188
Books: History
Rufpreis:
20 000 HUF 54,20 EUR , 62,50 USD
Beschreibung: Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben, illusztrált, néhol kissé kopott, néhány könyv gerince sérült
: tánczos_gábor