https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 62

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyarország címtára. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Budapest 1961.
1
12463.

Magyarország címtára. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Budapest 1961.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel
1
12464.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karcsu Antal Arzén: A római pápák történelme Sz. Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Kolb, Burio, s egyéb kútfők nyomán szerkesztette - -. VII. köt. Pest, 1871, Bartalits Imre Gyorssajtónyomása. Félvászon kötésben, jó állapotú
1
12465.

Karcsu Antal Arzén: A római pápák történelme Sz. Pétertől korunkig. Müller, Hoffmann, Smets, Sandini, Kolb, Burio, s egyéb kútfők nyomán szerkesztette - -. VII. köt. Pest, 1871, Bartalits Imre Gyorssajtónyomása. Félvászon kötésben, jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Második kiadás Pest, 1862. Lauffer és Stolp. 439 p. Eredeti papírkötésben, javított gerinccel, hátul ksi szakadással
1
12466.

Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Második kiadás Pest, 1862. Lauffer és Stolp. 439 p. Eredeti papírkötésben, javított gerinccel, hátul ksi szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977 és 1980. Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából, dedikált
1
12467.

1977 és 1980. Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából, dedikált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jegyzőkönyv. Marosvásárhely törvényhatósági bizottsága díszközgyűléséről. Marosvásárhely, 1896, Adi Árpádnál nyomtatott. Papírborítóban.
1
12468.

Jegyzőkönyv. Marosvásárhely törvényhatósági bizottsága díszközgyűléséről. Marosvásárhely, 1896, Adi Árpádnál nyomtatott. Papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült
1
12469.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.
Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar História - 1984 Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése, illusztrációkkal + 1982 Hegyi Klára: Egy birodalom végvidékén, Gondolat Kiadó
1
12470.

Magyar História - 1984 Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése, illusztrációkkal + 1982 Hegyi Klára: Egy birodalom végvidékén, Gondolat Kiadó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták (többek között): Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós, etc. Bp., 1928, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Illusztrált papírkötésben, sok képpel
1
12471.

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták (többek között): Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós, etc. Bp., 1928, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Illusztrált papírkötésben, sok képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Deér József: Az Árpádok vérségi joga. Bp., é.n., szerzői. 15p. Vászonkötésben, a címlap hiányzik
1
12472.

Deér József: Az Árpádok vérségi joga. Bp., é.n., szerzői. 15p. Vászonkötésben, a címlap hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kondor Bernát: Politika oh. Bp., 1939. Szerzői. 127p.
1
12473.

Kondor Bernát: Politika oh. Bp., 1939. Szerzői. 127p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
1
12474.

Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse