Jánosi Ferenc: Olaszország történetei I.-II. I.: Az újabb uralkodó-házak megalapításától fogva mostanig. II.: Az ujabb uralkodóházak megalapításátol fogva mostanig. Reuchlin nyomán... Pest, 1865-1866. Pfeifer Ferdinánd 194p. + 279p. Későbbi igényes félvászon kötésben
Friedrich Koepp: Alexander der Große. Mit einer Kunstbeilage und 85 Abbildungen (Monographien zur Weltgeschichte IX) Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú / Linen binding, illustrated, good condition
Houston Stewart Chamberlain: Die grundlagen des neunzehnten jahrunderts, Első kiadás, München, 1940, F.Bruckmann K.-G., 2 kötet, egészvászon kötésben / first edition, linen binding