Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 62

12475.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ludwig Schubert-Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai, Bp., 1992, Helikon Kiadó, kiadói keménykötésben, védőborítóval, új állapotban
12476.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baró Werkmann Károly: Habsburg Ottó. Budapest, 1932,Gellért Könyvkiadó Vállalat. 33 képpel illusztrált, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben
12477.

Rufpreis:
1 200 HUF

Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
12478.

Rufpreis:
800 HUF

Gedächnis-Jahrbuch 1935. Dem Andenken an Karl von Österreich Kaiser und König. Wien, AG österr. Vereine / IV. Károly képes emléknaptár 128p.
12479.

Rufpreis:
1 000 HUF

12480.

Gold plated linen binding, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

12481.

Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

Houston Stewart Chamberlain: Die grundlagen des neunzehnten jahrunderts, Első kiadás, München, 1940, F.Bruckmann K.-G., 2 kötet, egészvászon kötésben / first edition, linen binding
12482.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gombos Gyula: Szabadságalapítók. Dedikált!, New York, 1984 Püski
12483.

Rufpreis:
1 600 HUF

Demeter János: Nemzetiségi kérdés a Duna völgyben és a Szovjetunióban. Kolozsvár, 1945. Magyar Népi Szövetség. 55p.
12484.

Rufpreis:
1 000 HUF

Havasi Tamás, Herceg János, Kerek György: A rádió ostroma. Budapest 1957. Kossuth Könyvkiadó.
12485.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 sajtója: túdósítások 1956-ból, Tudósítások kiadó 1989
12486.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF