Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

A magyar büntetőjog gyakorlati kézikönyve a m. kir. csendőrség számára. Összeállították és magyarázzák Dr. Miskolczy Ágost - Pinczés Zoltán. I. köt. Büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben (a gerinc sérült, a kötés kissé meglazult)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván