Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 106

Franz Werfel: Der Abitureintentag. Zürich, É.N. (~1930) Paul Zsolnay Kiadó. Német nyelvű regény , bordó aranyozott vászonkötésben, borítóval. Borító kissé szakadt.
12461.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tausend und Eine Nacht. Mit 50 farbigen Bildren  von Edmund Dulac. Lipcse, ~1930. Schmidt & Günther. Festett egészvászon kötésben, szép állapotban, német nyelven.
12462.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mária Antonia levelezése. Az eredeti kéziratokból közzétette gróf Hunolstein. A harmadik kiadás után franciából fordította Beck Hugó. Pest, 1865, Emich Gusztáv sajátja. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben (kissé kopottas állapotú)
12463.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jósika Miklós: Második Rákóczi Ferencz. Negyedik kötet. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott félvászon kötésben, jó állapotú
12464.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Számos szövegközti és egész oldalas illusztrációval, hasonmással. Aranyozott, festett, dombornyomásos, díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban (a kötés és a gerinc sérült, több lap kijár)
12465.

Rufpreis:
800 HUF

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Budapest 1960. Magyar Helikon.
12466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Budapest É.N. Egyetemi Nyomda.
12467.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db verseskötet: Noth Zsuzsánna: Festünk; Bertus Erika: Menedék; Gyenes István: Rónákon át
12468.

Rufpreis:
800 HUF

Jane Resnick: Nemzetközi Szivarkalauz, a szivarozás művészete. Fotók: W.Wieser. Bp. 2006. Vince kiadó. Keménytáblás kötésben, színes képekkel.
12469.

Rufpreis:
1 600 HUF

Carmine Gallo: Steve Jobs a prezentáció mestere. HVG
12470.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pilismaróti Bozóky Gyula (Ny.M.Kir.Honvéd Vezérkari Ezredes): A Felvidék hazatér. 1938. Kárpátalja Hazatér. 1939. Krónikák 1708 Versben.  2 kötet az eredeti tokjában
12471.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
12472.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF