Franz Werfel: Der Abitureintentag. Zürich, É.N. (~1930) Paul Zsolnay Kiadó. Német nyelvű regény , bordó aranyozott vászonkötésben, borítóval. Borító kissé szakadt.
Tausend und Eine Nacht. Mit 50 farbigen Bildren von Edmund Dulac. Lipcse, ~1930. Schmidt & Günther. Festett egészvászon kötésben, szép állapotban, német nyelven.
Mária Antonia levelezése. Az eredeti kéziratokból közzétette gróf Hunolstein. A harmadik kiadás után franciából fordította Beck Hugó. Pest, 1865, Emich Gusztáv sajátja. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben (kissé kopottas állapotú)
Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalutjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Számos szövegközti és egész oldalas illusztrációval, hasonmással. Aranyozott, festett, dombornyomásos, díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban (a kötés és a gerinc sérült, több lap kijár)