Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 106

Sík Sándor: Esztétika. Bp., A Szent István-Társulat Kiadása, félvászon kötésben, újrakötve
12437.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre: Válogatott versei. Budapest 1921. Pallas
12438.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes kiadatlan naplója és levelei. Budapest 1938. Babits Mihály bevezetésével.
12439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
12440.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Bp., 1906. MTT. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal gazdagon illusztrált. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben; a borító elváltak, egyébként hibátlan állapotú
12441.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wilhelm Bode: Charlotte von Stein. Berlin 1917. k.n. Festett vászonkötésben, jó állapotban, német nyelven.
12442.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században Bp. 1937. Grill. 311p. Kiadói félbőr kötésben. Hibátlan állapotban
12443.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
12444.

Rufpreis:
3 000 HUF

12445.

Rufpreis:
4 000 HUF

12446.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12447.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12448.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF