Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
688480
12437
187
Sík Sándor: Esztétika. Bp., A Szent István-Társulat Kiadása, félvászon kötésben, újrakötve 692861
12438
187
Ady Endre: Válogatott versei. Budapest 1921. Pallas
692953
12439
187
Karinthy Frigyes kiadatlan naplója és levelei. Budapest 1938. Babits Mihály bevezetésével. 658208
12440
187
900
Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
523015
12441
187
Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Bp., 1906. MTT. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal gazdagon illusztrált. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben; a borító elváltak, egyébként hibátlan állapotú
692413
12442
187
Wilhelm Bode: Charlotte von Stein. Berlin 1917. k.n. Festett vászonkötésben, jó állapotban, német nyelven.
659012
12443
187
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században Bp. 1937. Grill. 311p. Kiadói félbőr kötésben. Hibátlan állapotban
648913
12444
187
Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
665712
12445
187
658092
12446
187
14000
438964
12447
187
26000
640750
12448
187
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF