Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 106

12425.

Rufpreis:
10 000 HUF

P. Virgilii Maronis Opera, cum interpretatione et nonnullis notis P. Caroli Ruaei Soc. Jesu. Tom I-III. (Bucolica, Georgica, Aeneidos, Exerciationibus Rhetoricis). Tyrnaviae, 1760, Typis Academicis Societ. Jesu. Eredeti félbőr kötésben, jó állapotban
12426.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
12427.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel diszitett gyüjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Bp., (1891), Méhner Vilmos. Az eredeti, kiadói, aranyozott, festett egészvászon kötés felhasználásával újrakötve (a címlapon, a tulajdonosi lapon és az első lapon törölt beírások, a tartalomjegyzékben néhány aláhúzás)
12428.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula Összes Munkái: Utazás a Hold körül. Ford. Gaál Mózes. Harmadik, egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1895, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, jó állapotú (a gerincről a felirat nagyrészt lekopott)
12429.

Rufpreis:
4 000 HUF

12430.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany János és Petőfi Sándor Levezetése. Budapest, 1894. Ráth Mór Kiadó. Kisméretű könyv, előlap kopottas, belül jó állapotban, félbőr kötésben.
12431.

Rufpreis:
1 000 HUF

Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek. Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)
12432.

Guzmics Izidór és Kazinczy Ferencz közti levelezés 1822-től 1831-ig. Közli Gulyás Elek.
Esztergom, 1860. Horák Egyed. [6] + 282 p. Korabeli félvászon kötésben. (Az utolsó oldalból, valamint a címlapból hiányzik egy darab.)

Rufpreis:
6 000 HUF

Thomas: A nevelés a családban. A szülők vétkei.(Világkönyvtár) Ford.: Holló Márton. Bp., 1913. Révai Kiadás. Egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
12433.

Rufpreis:
800 HUF

Franz Werfel: Der Tod Des Kleinbürgers. Berlin, Bécs, Lipcse, 1928. Paul Zsolnay Kiadó. Német nyelvű novella, Alfréd Kubin grafikáival. Jó állapotban papírborítású egészvászon kötésben.
12434.

Rufpreis:
2 000 HUF

Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12435.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Budapest 1910. Nyugat Kiadása. Első kiadás, vízfoltos.
12436.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF