https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 106

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap 18. évfolyama 1911 október-1912 március aranyozott kiadói egészvászon kötésben ( gerinc sérült)
1
12449.

Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap 18. évfolyama 1911 október-1912 március aranyozott kiadói egészvászon kötésben ( gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
1
12450.

1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben
1
12451.

H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 +  Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
1
12452.

Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 + Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
7db önéletrajzi könyv: Ráby Mátyás önéletírása, Gellért Lajos : Elajándékozott évek, színes illusztrációval, számozott  könyv,félvászon kötés gerincél sérült,Armand Lanoux: Maussant a szépfiú, Goldonyi Béla,: 1 pár szögescipő- 3 olimpia, Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel, Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül, Kimondhatatlan nyomorúság
1
12453.

7db önéletrajzi könyv: Ráby Mátyás önéletírása, Gellért Lajos : Elajándékozott évek, színes illusztrációval, számozott könyv,félvászon kötés gerincél sérült,Armand Lanoux: Maussant a szépfiú, Goldonyi Béla,: 1 pár szögescipő- 3 olimpia, Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel, Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül, Kimondhatatlan nyomorúság

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Greacum lexicon manuale. Tribus partibus constans hermeneutica, analytica, synthetica, primum a Beniamine Hederico ... et multis modis castigatum et emendatum cura Io. Augusti Ernesti. Lipsiae (Lipcse), 1796, Io. Frid. Gleditschii. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotú (gerincen kisebb sérülések, a címlapon az egykori tulajdonosok bejegyzése, pecsétje) /  Original leather binding, inscription and stamp of previous owners on title page)
1
12454.

Greacum lexicon manuale. Tribus partibus constans hermeneutica, analytica, synthetica, primum a Beniamine Hederico ... et multis modis castigatum et emendatum cura Io. Augusti Ernesti. Lipsiae (Lipcse), 1796, Io. Frid. Gleditschii. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotú (gerincen kisebb sérülések, a címlapon az egykori tulajdonosok bejegyzése, pecsétje) /
Original leather binding, inscription and stamp of previous owners on title page)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /  Paper binding, good condition (fault on spine)
1
12455.

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /
Paper binding, good condition (fault on spine)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) VIII. Bd. O-Q. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben (gerincen kis szakadás) /  Paper binding (minor fault on spine)
1
12456.

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) VIII. Bd. O-Q. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben (gerincen kis szakadás) /
Paper binding (minor fault on spine)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
1
12457.

Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. / Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.
1
12458.

Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. /
Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas nagy lexikona 7. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
12459.

A Pallas nagy lexikona 7. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.
1
12460.

1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse