Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
692388
12473
187
Ely Culbertson: A kontrakt bridzs, második kék könyve. Utalással a "pesti iskola" eltéréseire. Magyarra átdolg.: Kendei Sándor. Budapest, 1934. Révai Kiadás. Kissé kopottas borító, félvászon kötés. 658196
12474
187
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
692932
12475
187
Martin Andresen Nexö: Morten der Rote. Berlin 1949. Dedikált, karton kötésben. 689439
12476
187
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941-ig. Száz esztendő emlékei Budapest 1941. Fekete-Fehér képekkel, papírkötésben. 547842
12477
187
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban 646445
12478
187
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban 603795
12479
187
A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
689212
12480
187
Ági János: A Császár Hagyatéka (regény) Uj Hungária München, 1963.
689422
12481
187
Magyar Könyvek Könyve. Országos Széchényi Könyvtár Könyvtártudományi és Módszertani Központ, Budapest, 1985. Papírkötéses.
689471
12482
187
Verne Gyula munkái: Grant Kapitány Gyermekei I-II. Forrás nyomdai műintézet és kiadóvállalat R.-T. Kiadása, Bp. I. kötetben 20 egész oldalas képpel, mind két kötetben Geiger Richárd rajzaival. 658340
12483
187
Batári Gábor: Napóra földiektől égieknek. Dedikált! Bp., 1997 Litera
658427
12484
187
Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF