Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 106

Ely Culbertson: A kontrakt bridzs, második kék könyve. Utalással a "pesti iskola" eltéréseire. Magyarra átdolg.: Kendei Sándor. Budapest, 1934. Révai Kiadás. Kissé kopottas borító, félvászon kötés.
12473.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
12474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Martin Andresen Nexö: Morten der Rote. Berlin 1949. Dedikált, karton kötésben.
12475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941-ig. Száz esztendő emlékei Budapest 1941. Fekete-Fehér képekkel, papírkötésben.
12476.

Rufpreis:
800 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12477.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban
12478.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
12479.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ági János: A Császár Hagyatéka (regény) Uj Hungária München, 1963.
12480.

Ági János: A Császár Hagyatéka (regény)
Uj Hungária München, 1963.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Könyvek Könyve. Országos Széchényi Könyvtár Könyvtártudományi és Módszertani Központ, Budapest, 1985. Papírkötéses.
12481.

Magyar Könyvek Könyve.
Országos Széchényi Könyvtár Könyvtártudományi és Módszertani Központ, Budapest, 1985.
Papírkötéses.

Rufpreis:
800 HUF

Verne Gyula munkái: Grant Kapitány Gyermekei I-II. Forrás nyomdai műintézet és kiadóvállalat R.-T. Kiadása, Bp.   I. kötetben 20 egész oldalas képpel, mind két kötetben Geiger Richárd rajzaival.
12482.

Verne Gyula munkái: Grant Kapitány Gyermekei I-II.
Forrás nyomdai műintézet és kiadóvállalat R.-T. Kiadása, Bp.
I. kötetben 20 egész oldalas képpel, mind két kötetben Geiger Richárd rajzaival.

Rufpreis:
800 HUF

Batári Gábor: Napóra földiektől égieknek. Dedikált! Bp., 1997 Litera
12483.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
12484.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF