Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
647322
12526
183
Jókai Mór: Mire megvénülünk? Második kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Újrakötve, félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban 607323
12527
183
Readers Digest: Felejthetetlen mondák és legendák. Dekoratív album, bontatlan csomagolásban. 2009. Bp., 635494
12528
183
Révai Kis Lexikona, Bp., 1936. Révai irodalmi intézet kiadása. Egészbőr kötésben. (kötéstábla elvált)
635487
12529
183
14000
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
636147
12530
183
65000
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. egy két kötet gerincén kis kopások, egyébként jó állapotban
603909
12531
183
26000
567686
12532
183
Torday Aliz: Lakni jó! Bp., 1979, Gondolat. Újrakötve, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Egy lap kijár
635731
12533
183
Eötvös Károly: Deák Ferencz II. Bp., 1902, Révai. Aranyozott szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotú
648778
12534
183
Lőrinczy György: A boldogság császárja - Fantazmagória. Bp., 1927 Singer és Wolfner. Aranyozott félbőr kötésben
658101
12535
183
Gerhard Trost: Vasútmodellezés. Bp., 1975 Műszaki
658098
12536
183
Károly Imre: a vasútmodellezés. Bp., 1986 Móra
658096
12537
183
Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF