Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

Jókai Mór: Mire megvénülünk? Második kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Újrakötve, félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
12526.

Rufpreis:
1 600 HUF

Readers Digest: Felejthetetlen mondák és legendák. Dekoratív album, bontatlan csomagolásban. 2009. Bp.,
12527.

Rufpreis:
3 000 HUF

Révai Kis Lexikona, Bp., 1936. Révai irodalmi intézet kiadása. Egészbőr kötésben. (kötéstábla elvált)
12528.

Rufpreis:
3 000 HUF

12529.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12530.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12531.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Torday Aliz: Lakni jó! Bp., 1979, Gondolat. Újrakötve, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Egy lap kijár
12532.

Rufpreis:
800 HUF

Eötvös Károly: Deák Ferencz II. Bp., 1902, Révai. Aranyozott szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotú
12533.

Rufpreis:
1 000 HUF

12534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerhard Trost: Vasútmodellezés. Bp., 1975 Műszaki
12535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Károly Imre: a vasútmodellezés. Bp., 1986 Móra
12536.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet
12537.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF