Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
640750
12502
183
24000
659502
12503
183
Érdekes könyvtétel jó állapotú, többnyire háború előtti kiadásokkal: Kosztolányi, Felebarátaim; Stein Aurél, Ősi ösvényeken... II.; Jókai Mór, etc.
659488
12504
183
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő ur viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Bp., 1912, Révai. Gottermayer-féle, aranyozott, gazdagon díszített, kiadói, egészvászon kötésben, jó állapotú 659500
12505
183
Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
659491
12506
183
F[rancis]. W[illiam]. Bain: Az égszínkék ital. Hindu szerelmi történet a szanszkrit kézirat nyomán. Ford. Baktay Ervin. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Tsa. Kiadói kartonkötésben, jó állapotú 585070
12507
183
Világirodalmi antológia I-II. Bp., 1955/1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
585069
12508
183
Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
657078
12509
183
Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Budapest É.n. Franklin Társulat. 657064
12510
183
2 db cserkész könyv: Donászy Ferenc: A vaskereszt és más regényes diáktörténetek. Vidám cserkész és diáktörténetek. 657075
12511
183
Havasi István és Pósa Lajos: Olvasókönyv Elemi népiskolák IV. osztálya számára. Budapest 1925. Singer és Wolfner. Kopott állapotban 620125
12512
183
Rudyard Kipling: Hídépítők. Bp., 1902 Magyar Hírlap 120p. 620218
12513
183
Dr Fehér Dezső és Dr. Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. Budapest 1983. Sok képpel és táblázatokkal. Kis szakadással
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF