Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

12502.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Érdekes könyvtétel jó állapotú, többnyire háború előtti kiadásokkal: Kosztolányi, Felebarátaim; Stein Aurél, Ősi ösvényeken... II.; Jókai Mór, etc.
12503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő ur viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Bp., 1912, Révai. Gottermayer-féle, aranyozott, gazdagon díszített, kiadói, egészvászon kötésben, jó állapotú
12504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
12505.

Rufpreis:
1 000 HUF

F[rancis]. W[illiam]. Bain: Az égszínkék ital. Hindu szerelmi történet a szanszkrit kézirat nyomán. Ford. Baktay Ervin. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Tsa. Kiadói kartonkötésben, jó állapotú
12506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Világirodalmi antológia I-II. Bp., 1955/1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
12507.

Rufpreis:
800 HUF

Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
12508.

Rufpreis:
800 HUF

Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Budapest É.n. Franklin Társulat.
12509.

Rufpreis:
800 HUF

2 db cserkész könyv: Donászy Ferenc: A vaskereszt és más regényes diáktörténetek. Vidám cserkész és diáktörténetek.
12510.

Rufpreis:
1 000 HUF

Havasi István és Pósa Lajos: Olvasókönyv Elemi népiskolák IV. osztálya számára. Budapest 1925. Singer és Wolfner. Kopott állapotban
12511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rudyard Kipling: Hídépítők. Bp., 1902 Magyar Hírlap 120p.
12512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr Fehér Dezső és Dr. Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. Budapest 1983. Sok képpel és táblázatokkal. Kis szakadással
12513.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF