Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

12430.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12431.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schöpflin Aladár: Ady Endre. Dedikált! Az ismeretlen olvasónak Bp., 1934,/ Nyugat, Elek ny. Kiadói vászonkötésben, aranyozott „Nyugat-emblémával
12432.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barthelemy: Az ifju Anacharszis útazása Görög- Országban. A bévett időszámlálás előtt a negyedik század közepén. Apátur után francziából forditotta Déáky Filep Sámuel. V.  kötet. Kolósváron, 1820. Ref. Kolégyom. 1 címképmetszet, 360p.
12433.

Barthelemy: Az ifju Anacharszis útazása Görög- Országban. A bévett időszámlálás előtt a negyedik század közepén. Apátur után francziából forditotta Déáky Filep Sámuel. V. kötet.
Kolósváron, 1820. Ref. Kolégyom. 1 címképmetszet, 360p.

Rufpreis:
12 000 HUF

12434.

Rufpreis:
10 000 HUF

Walter R. Skinner: The oil and petroleum manual 1921. London. 322p. Festett egészvászon kötésben. Szép állapotban
12435.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Dengl János: Levelező gyorsírás. Budapest 1918. Toldi Lajos kiadása, több kisebb szakadás
12436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mártonfy Márton és Trájtler Károly: Magyar olvasókönyv. Az iparostanonc-iskolák I. osztálya számára. Budapest 1914. Lampel Könyvkiadó. Foltos állapotban
12437.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harsányi Zsolt Sacra Corona. A magyar szent korona regénye. Bp., Singer és Wolfner. Egészváaszon kötésben
12438.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., én. Athenaeum. aranyozott vaknyomott egészvászon kötésben
12439.

Rufpreis:
2 400 HUF

12440.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Batári Gábor: Napóra földiektől égieknek. Dedikált! Bp., 1997 Litera
12441.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF