Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

Aurora. Hazai Almanach 1822-1831. Összeáll. és bev.: Kenyeres Imre. Bp., 1938, Officina. Illusztrált kiadói kartonkötésben, borítóval
12454.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
12455.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
12456.

Rufpreis:
1 200 HUF

Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)
12458.

Rufpreis:
4 000 HUF

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
12459.

Rufpreis:
1 600 HUF

Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel
12460.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Budapesti magyar kir. Tudományegyetem szabálykönyve. Dr. Margitai Antal egyetemi tanácsjegyző előadói tervezete. Kézirat gyanánt. Bp., 1903. Egyetemi nyomda. 301. Korabeli elvált félvászon kötésben
12461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva, szép állapotban
12462.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Báró Jósika Miklós művei. 6 kötet a sorozatból. Bp., 1900. Franklin
12463.

Rufpreis:
1 000 HUF

12464.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1913 Kis Larousse lexikon 6200 metszettel, fényképekkel és térképpel, Illusztrált egészvászon kötésben kis zskadással / Petit Larousse Illustré 1665 p.
12465.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF