Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

Paul Herbert Freyer: Halál a tengereken. A fasiszta németország tengeralattjáró flottája... Bp., 1979, Zrínyi
12442.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Pallagi Ferenc. Tízezer perc. dedikált! Bp., 2002.
12443.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve
12444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar regények. Magyart a magyarnak sorozatból. Budapest 1943. Singer és Wolfner. Összesen: 8db
12445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Doboznyi vegyes könyvtétel: Főleg szépirodalom, több háború előtti.
12446.

Rufpreis:
1 000 HUF

Banánosládányi könyv tétel, vegyes témában
12447.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Föld felfedezői és meghódítói. 4. kötet I. Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. Írták: Cholnoky Jenő, Germanus Gyula, Kéz Andor, Baktay Ervin, Bulla Béla, Juhász Vilmos, vitéz Temesy Győző és Mendöl Tibor. Budapest, 1938. Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötésben. (Az I. kötet gerince kissé, a IV. kötet gerince jobban sérült, egyébként jó állapotban)
12448.

A Föld felfedezői és meghódítói. 4. kötet I. Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. Írták: Cholnoky Jenő, Germanus Gyula, Kéz Andor, Baktay Ervin, Bulla Béla, Juhász Vilmos, vitéz Temesy Győző és Mendöl Tibor.
Budapest, 1938. Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötésben. (Az I. kötet gerince kissé, a IV. kötet gerince jobban sérült, egyébként jó állapotban)

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
12449.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
12450.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mezei András: Honfoglaló - az 50 éves Izrael köszöntése. Dedikált! Bp. 1998 Múlt és jövő
12451.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek szóló különkiadás. Gerinc hiányos
12452.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században Bp. 1937. Grill. 311p. Kiadói félbőr kötésben. Hibátlan állapotban
12453.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF