Adomák és veszemék, hazudozások és igazmondások, képes élcek és illusztrált képtelenségek, mulattató versek és nevettető elbeszélések ... Összeáll. és kiadta Dvorzsák János. Havi füzetek XIII.-XVI. 1908. Festett egészvászon kötésben (Pausz Gyula)
A kemény parancs. Összeáll. Dr. Marczell Mihály és Dr. Koszterszitz József. Első kiadás. Bp., 1928, "Élet" Irodalmi Nyomda és Részvénytársaság. Kiadói félvászon kötésben, Marczell Mihály dedikációjával (gerinc sérült, a szövegben egy-két ceruzás jelzés)
báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)