https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Széchenyi István válogatott munkái II. köt. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú
1
12146.

Széchenyi István válogatott munkái II. köt. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban
1
12147.

Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Kálmán válogatott költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Endrődi. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap sérült, a hátsó kötéstáblán ceruzás firka)
1
12148.

Tóth Kálmán válogatott költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Endrődi. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap sérült, a hátsó kötéstáblán ceruzás firka)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály munkái I. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap hiányzik)
1
12149.

Vörösmarty Mihály munkái I. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (az előzéklap hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härter'schen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban /  Original paper binding, nice condition
1
12150.

Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härter'schen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban /
Original paper binding, nice condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse