Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
594602
12122
173
590670
12123
173
591964
12124
173
Mezey István: Kelet Magyar Vándorai. Bp., 1963. + Petőfi Sárszentlőrincen. Szigetvár Bibliográfiája
592268
12125
173
Erőss László: Képeslapok könyve. Bukarest 1985. Kriterion. sok képpel 412022
12126
173
Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett) 475406
12127
173
Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság 397415
12128
173
Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1911. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p
581382
12129
173
Herczeg Ferenc: Tanulmányok I-II. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás XXXVIII-XXXIX.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
552685
12130
173
Kisfaludy Károly munkái I-II. (Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
536030
12131
173
Az egri csillagok: Bornemissza Gergely élete I–II. Budapest. 1909. Singer és Wolfner 3. kiadás
546469
12132
173
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és naplók alapján írta ~. Bp. é.n. Nyugat 222 p. Félbőr kötésben. Szép állapotban 552787
12133
173
Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF