Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

12122.

Rufpreis:
3 000 HUF

12123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mezey István: Kelet Magyar Vándorai. Bp., 1963. + Petőfi Sárszentlőrincen. Szigetvár Bibliográfiája
12124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erőss László: Képeslapok könyve. Bukarest 1985. Kriterion. sok képpel
12125.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai szelence. Fordította, a jegyzeteket és a bevezetést írta Illyés Gyula, Kálmán Klára illusztrációival (egy lap és a védőborító tépett)
12126.

Rufpreis:
800 HUF

12127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1911. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p
12128.

Rufpreis:
800 HUF

Herczeg Ferenc: Tanulmányok I-II. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás XXXVIII-XXXIX.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
12129.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kisfaludy Károly munkái I-II. (Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az egri csillagok: Bornemissza Gergely élete I–II. Budapest. 1909. Singer és Wolfner 3. kiadás
12131.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és naplók alapján írta ~. Bp. é.n. Nyugat 222 p. Félbőr kötésben. Szép állapotban
12132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből
12133.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF