Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 77

12134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Omár Chájjám: Rubáíját. Bp., 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival, a művész által dedikált (!) példány, sorszámozott, kiadói, egészbőr kötésben (gerincen kis sérülés)
12135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Baráth Ferencz: Aesthetika. Bevezetésül a verstannal. 2. jav. és bőv. kiadás. Bp., 1886. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
12136.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kisfaludy Károly minden munkái IV. Pest 1872 Heckenast. félvászon kötésben
12137.

Rufpreis:
800 HUF

Ady Endre: Utolsó hajók. Bp., én. Athenaeum. Második kiadás. (Kissé sérült egészvászon kötésben).
12138.

Rufpreis:
1 000 HUF

1957 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság
12139.

Rufpreis:
1 200 HUF

12140.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Világirodalmi antológia I-II. Bp., 1955/1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
12141.

Rufpreis:
800 HUF

Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
12142.

Rufpreis:
800 HUF

Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont
12143.

Rufpreis:
800 HUF

Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
12144.

Rufpreis:
800 HUF

2db francia nyelvtankönyv: Mai francia nyelvtan; Francia leíró nyelvtan gyakorlatokkal
12145.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF