Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
563676
12134
173
543721
12135
173
Omár Chájjám: Rubáíját. Bp., 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival, a művész által dedikált (!) példány, sorszámozott, kiadói, egészbőr kötésben (gerincen kis sérülés) 538460
12136
173
Baráth Ferencz: Aesthetika. Bevezetésül a verstannal. 2. jav. és bőv. kiadás. Bp., 1886. Franklin. Korabeli félvászon kötésben 522672
12137
173
Kisfaludy Károly minden munkái IV. Pest 1872 Heckenast. félvászon kötésben
562464
12138
173
Ady Endre: Utolsó hajók. Bp., én. Athenaeum. Második kiadás. (Kissé sérült egészvászon kötésben).
549499
12139
173
1957 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság
550595
12140
173
30000
585070
12141
173
Világirodalmi antológia I-II. Bp., 1955/1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
585069
12142
173
Szöveggyűjtemény a régi magyar irodalomból I-II. Bp., 1951-1952, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, az egyik kötet kötéstáblája sérült, egyébként jó állapotú
579575
12143
173
Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont 579573
12144
173
Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
579714
12145
173
2db francia nyelvtankönyv: Mai francia nyelvtan; Francia leíró nyelvtan gyakorlatokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF